Скопската барбика открива: Ми нудат коли и станови во приватни пораки (ФОТО)

0
171

Дефинитивно таа е една од „најлајкуваните“ дами на социјалните мрежи. Причина поради тоа е нејзиниот изглед кој наликува на барбиките од детството, ама и на секси убавиците од машките сништа.

Нејзиното име полека станува добро познато, Калтрина… Горда мајка, професорка по музичко, мејк ап артист, но и барана инфлуенсерка.

На нејзиниот изглед никој не останува рамнодушен, токму затоа екипата на „Бекстејџ“ разговараше со неа па ја праша, какви пораки добива на Инстаграм?

Што друго добива во приватните пораки погледнете во продолжение од видеоприлогот на Бекстејџ ОВДЕ