14 C
Skopje
среда, 8 април, 2020

Маринец три години лежел мртов во станот, никој не го нашол: Сметките се плаќале...

0
Ветеран на американската морнарица чие тело е пронајдено во неговиот стан во Далас во Тексас починал дури пред 3 години, што го...

Ужасна снимка од убиство среде бел ден: Бездомничка му побара пари, ладнокрвно ја уби

0
Бездомничката Зилда Енрике дос Сантос Леандро (31) од Рио де Женеиро брутално е убиена неколку секунди откако на улица запрела маж и...

Кинез истрчал маратон во дневната соба

0
Страствениот кинески атлетичар, Пан Шанцу,  истрчал ултрамаратон во својот дневен престој, откако останал затворен во станот заради страв од коронавирусот, очајнички обидувајќи...

Старец (87) се оженил со 22-годишно девојче, а она што се случило на првата...

0
Повеќето се согласуваат дека во љубовта нема граници и дека таа може да се случи кај сите на која било возраст...

Му завршувала ноќната смена, кога слушнал чуден звук: Тоа што го снимил во авионот...

0
Језив момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит.

Филмско бегство од полициска станица во Москва: Скокна од прозорец со радијатор врзан за...

0
На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како еден маж скока од прозорец на полициска станица и бега.

Маринец три години лежел мртов во станот, никој не го нашол: Сметките се плаќале...

0
Ветеран на американската морнарица чие тело е пронајдено во неговиот стан во Далас во Тексас починал дури пред 3 години, што го...