Маж пронајден починат со повреда на главата

0
303

Скопјанец на возраст од 84 години, синоќа бил пронајден починат на улицата Ѓорѓи Сугаре.

Полициските службеници констатирале дека мажот имал повреда на главата.

Телото го пронашло синот на починатиот и по наредба на јавен обвинител е предадено за обдукција.